kantor internetowy, wymiana waluty online, Korzystnie.pl, internetowy kantor wymiany walut
zapomniałem hasła kantor online, logowanie
kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, Korzystnie.pl, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego Korzystnie.pl, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem promocja dla nowych klientów rejestracja w kantorze internetowym, zarejestruj się, rozpocznij wymianę waluty online

Specjalna promocja dla firm

wymieniasz regularnie, wymieniasz większą ilość - ustal indywidualny kurs wymianyOferta dla firm

rozliczenia walutowe z kontrahentami, rozliczenia międzynarodowe

Zarejestruj konto na firmę

Usługi internetowego kantoru Korzystnie.pl przeznaczone są również dla firm bądź dowolnych instytucji. Jeśli chcesz zarejestrować konto użytkownika na potrzeby firmowe, to definiując dane użytkownika podczas rejestracji konta użytkownika podaj dane swojej firmy lub instytucji, którą reprezentujesz lub której jesteś właścicielem.

W przypadku rejestracji firmowego konta użytkownika, wszystkie dokumenty potwierdzające kupno i sprzedaż walut w naszym e-kantorze, wystawiać będziemy na Twoją firmę lub instytucję.

Definiuj swoich partnerów biznesowych

W naszym kantorze internetowym masz także możliwość zdefiniowania danych oraz kont bankowych swoich partnerów biznesowych, z którymi będziesz chciał się rozliczać czy to w złotówkach czy w walucie obcej. Zatem zyskasz możliwość by tanio kupić walutę w naszym kantorze internetowym, a następnie zlecić nam przelew odpowiedniej kwoty Twojemu kontrahentowi w kraju lub za granicą. A wszystko to szybko, tanio i bez zbędnych kosztów!

W celu zdefiniowania swoich kontrahentów wystarczy zalogować się do swojego konta użytkownika w naszym serwisie i wprowadzić dane kontrahentów w sekcji właściciele rachunków, dostępnej w Twoim osobistym Panelu Klienta.

Dodawszy dane kontrahentów, w sekcji rachunki bankowe możesz przyporządkować odpowiednie numery rachunków do określonego partnera biznesowego.

Rozliczaj się w walucie obcej ze swoimi kontrahentami

Kilka prostych kroków wystarczy byś mógł korzystniej rozliczać się ze swoimi kontrahentami czy to w złotówkach czy w walutach obcych. To między innymi zdefiniowanie w swoim Panelu Klienta danych i numerów rachunków bankowych kontrahentów, z którymi planujesz prowadzić rozrachunki, kupno lub sprzedaż waluty za naszym pośrednictwem, po czym zlecenie wykonania przelewu do wskazanego przez Ciebie partnera biznesowego. Aby to zrealizować, wystarczy:

 • wykonać transakcję wpłaty pieniędzy do portfela walutowego
 • przelać środki we wskazanej wysokości na konto kantoru
 • posiadając pieniądze w portfelu walutowym dokonać ich wymiany na wybraną walutę
 • wskazać kwotę, walutę i kontrahenta, z którym chcesz się rozliczyć

Obsługa kantoru wyśle w Twoim imieniu stosowny przelew do Twojego partnera biznesowego.

Zlecaj przelewy do kontrahentów zagranicznych

Z naszym kantorem internetowym zyskujesz możliwość prowadzenia rozliczeń ze swoimi partnerami biznesowymi, przebywającymi nie tylko w Polsce, ale także za granicą!

Kantor internetowy Korzystnie.pl prowadzi obsługę tzw. systemu IBAN numeracji rachunków bankowych, i co się z tym wiąże, umożliwia wykonywanie przelewów w obszarze ponad 60 krajów, a wśród nich m.in.

 • Niemcy
 • Wielka Brytania
 • Irlandia
 • Szwajcaria
 • Francja
 • Włochy
 • Norwegia
 • Szwecja
 • Dania
 • Belgia
 • Holandia
 • Czechy

Zapoznaj się z kompletną listą obsługiwanych przez nas krajów.

Dzięki Korzystnie.pl możesz łatwo i szybko dokonywać rozliczeń walutowych również ze swoimi zagranicznymi kontrahentami.

 
  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.3195 4.3520
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   3.8044 3.8360
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.8087 3.8404
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   4.9664 5.0054
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4380 0.4470
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.3985 0.4167
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.5764 0.5854
kantor internetowy, kupno CZK, sprzedaż CZK CZK   0.1659 0.1723
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-07 05:02:58
wymień walutę, sprzedaj walutę, kup walutę

Aktualności

Oferujemy szeroki wybór

banków i walut

Nasz kantor internetowy oferuje możliwość kupna i sprzedaży aż dziewięciu popularnych walut. Mamy również bardzo szeroką ofertę banków współpracujących.

Wymieniaj pieniądze

z zagranicy

Teraz wymiana walut online jest możliwa bez wychodzenia z domu nawet, jeśli przebywasz za granicą! Załóż darmowe konto i przekonaj się jakie to wygodne i proste!

Rozliczenia walutowe z

kontrahentami

Kantor online to najlepsze rozwiązanie gdy rozliczasz się z kontrahentami w walutach obcych. Kupuj walutę i zlecaj przelewy do swoich partnerów biznesowych.

Spłacaj z nami swoje

raty kredytowe

Wymiana walut przez internet umożliwia korzystną spłatę kredytów walutowych. Kupując walutę w naszym kantorze oszczędzasz swoje pieniądze i czas!